Menu

Děkujeme za přízeň

11.10.2022

Vítr nám pomalu, ale jistě sfoukává poslední dny této sezóny. Je pravdou, že ještě nyní se dají chytit pěkné makrely, polaci a mníci. Bohužel počasí není z nejlepších a tak je na čase Vám všem poděkovat za přízeň, kterou jste nám věnovali v tomto roce. Doufáme, že se s většinou z vás setkáme příští rok a nad sklenkou vína probereme vše možné.

Děkujeme Vám tedy, že jezdíte do Norského ráje a pomáháte ho dělat takovým jakým je, tedy pohodovým místem se spoustou příležitostí k rybaření všeho druhu, sběru lesních plodů a nekonečných procházek po okolí, grilování a smíchu. Nezapomínejte, že Norsko není jen o rybách. Pokud chcete vzít rodinu, manželku, milenku, milence, pejska …. klidně se na nás obraťte a my Vás nasměrujeme na ta nej místa co tu máme.

Bohužel si zde musím i postěžovat. Tato sezóna přinesla i nemilé překvapení v podobě neuklizených apartmánů. Jak jistě víte, tak Vás vždy informuji, že je potřeba předat apartmán v takovém stavu v jakém byl převzat. Větší část z Vás to však nedodržuje a to nás hodně mrzí. Nechceme hned přistoupit k nastavení paušálního poplatku za úklid. Berte tedy tuto „stížnost“ jako výstrahu a myslete na to, že příští rok máte šanci k nápravě reputace. Já, Vám za tým Norského ráje slibuji, že doplníme sortiment prostředků k úklidu o vysavač a další nezbytnosti.

Dost bylo negativního. Drazí hosté, přátelé, protože spousta z Vás se jimi za tu dobu co k nám jezdíte stala, děkujeme Vám za vše a moc se na Vás všechny těšíme v příští sezóně. Pokud by někdo chtěl termín mimo ty oficiálně zveřejněné nebojte se zeptat a společně jistě najdeme řešení.

Děkujeme a loučíme se s Vámi, Veronika a Tom

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Chci do Norska

Objednejte si pobyt ihned on-line, Váš termín bude zarezervován.