Menu

Horká novinka pro rok 2018! Nová ubytovací kapacita Aukan!!

29.8.2017

Vážení příznivci norského rybolovu a Norského ráje zvláště,

pro rok 2018 jsme rozšířili rozsah poskytovaných služeb, resp. působiště. Pro nadcházející sezónu máme v nabídce kromě ubytování na Svinvika i ubytováni na Aukan.

Mnozí z Vás již na Aukanu byli, ale i přes tuto skutečnost si dovolíme krátké představení dané oblasti. Aukan leží na ostrově Gridsvågøy (stejně jako Svinvika) v sousedství ostrovů Hitra či Smøla. Příznivá poloha v Ramsøyfjordu a nedaleko Trondheimslei činí Aukan strategickým bodem pro vyjížďky za trofejními rybami. Však se přesvědčte na vlastní pruty.

Nabízíme Vám ubytování v apartmánech pro 2 osoby (možnost přistýlky), 4 osoby, 6 osob (možnost přistýlky) a 6 resp. 8 osob. Novinkou je VIP apartmán pro 4 osoby, který dosud nebyl v nabídce. K dispozici jsou lodě typu Smartliner 21 s motory Yamaha 50 HP. Každá z lodí bude mít ve výbavě echolot a plotter zn. Garmin, gaf, dostatečné množství držáků na pruty a lékárničku.

K dispozici Vám bude bezplatné Wifi připojení, již pracujeme na zavedení české televize v každém apartmánu.

Jakmile přijedete se svou trofejní rybou, můžete si ji zpracovat v zastřešené místnosti, kdy oproti stávajícímu stavu dojde k jejímu kapacitnímu nárůstu. V bezprostřední blízkosti filetovny se nachází mrazící místnost a filety tak můžete zamražovat přímo v bedně k tomu určené.

A pro případ, že si chcete na chvíli odpočinout máte k dispozici udírnu a gril.

Pro nadcházející sezónu a sezóny bezprostředně navazující chystáme rekonstrukce apartmánů. Již v roce 2018 však můžete počítat s plně vybavenou kuchyní, ložním prádlem a ručníky. V co nejkratší možné době, se budeme snažit dosáhnout kvalit ubytování na Svinvika a tím, Váš pobyt učinit co možná nejpříjemnějším. Již teď však budete moci využít doplňkových služeb, které nabízíme na Svinvika, tj. prodej suvenýrů, pohledů, uzených lososů a rybářských potřeb. Samozřejmostí jsou služby česky mluvícího delegáta. I tato ubytovací kapacita bude registrována a můžete tedy pro nadcházející sezóny počítat s vývozním limitem 20 kilo ryb (doporučujeme Vám přečíst si článek o nové právní regulaci pro rok 2018). Všechna pravidla (prodej benzínu, časy příjezdů …) jsou shodné s již platnými a doporučujeme Vám, pročíst si naše webové stránky a neposledně stát se našimi fanoušky na facebooku.

Termíny pro sezónu 2018 naleznete ZDE. Chcete-li však předrezervaci volejte na telefon +420 735 751 717.

V případě, jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na tel. čísle +420 735 751 717 či na emailu norskyraj@gmail.com. Těšíme se na Vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Chci do Norska

Objednejte si pobyt ihned on-line, Váš termín bude zarezervován.