Menu

Rybaření

Oblast je známá, mimo jiné, pro druhovou rozmanitost ryb, vyskytujících se ve zdejších vodách. Rybařit můžete jak z mola před apartmány v případě příliš větrného počasí, tak i ve fjordech mezi mnoha ostrovy směrem k městu Aure či Kjørsvikbugen. Vynikající podmínky k rybolovu nabízí otevřené moře, naproti ostrovům Hitra a Smola a to pro své členité dno. Současně si lze užít rybolov ve sladkých vodách místních jezer.

Každý z apartmánů má k dispozici svou vlastní loď se čtyřtaktními motorem. Všechny motory se vyznačují nízkou spotřebou. Každá z lodí je vybavena echolotem. Samozřejmostí je český software, aktuální mořská mapa a v neposlední řadě i špičkový sonar značky Garmin. Každá z lodí je vybavena dostatečným množstvím záchranných vest, jejichž užití je při mořském rybolovu povinné.

V případě zájmu lze zapůjčit i rybářské vybavení. Rádi Vám vypůjčíme jak elektrické navijáky, tak i ty klasické. O podmínkách výpůjčky se informujte předem.

Dovolujeme si Vás upozornit, že pohonné hmoty nutné pro provoz lodí Vám vždy dodá správce areálu a není dovoleno za tímto účelem používat své vlastní.

Vaše úlovky si v klidu a bez ohledu na počasí zpracujete v prostorné kryté filetárně. Samozřejmostí je převlékárna a sušárna pro případné zmoklé rybáře a jejich oblečení. Jsme si jisti, že náležitě oceníte i velkokapacitní mrazící místnost, díky níž můžete své úlovky ukládat přímo do polystyrenových beden a uspořit tak značné množství místa.

Chci do Norska

Objednejte si pobyt ihned on-line, Váš termín bude zarezervován.