Menu

Rybaření

Oblast je známá, mimo jiné, pro druhovou rozmanitost ryb, vyskytujících se ve zdejších vodách. Rybařit můžete jak z mola před apartmány v případě příliš větrného počasí, tak i ve fjordech mezi mnoha ostrovy směrem k městu Aure či Kjørsvikbugen. Vynikající podmínky k rybolovu nabízí otevřené moře, naproti ostrovům Hitra a Smola a to pro své členité dno. Současně si lze užít rybolov ve sladkých vodách místních jezer.

Každý z apartmánů má k dispozici svou vlastní loď o délce 5,3 metru se čtyřtaktními motory o síle 40 HP až 90 HP. Všechny motory se vyznačují nízkou spotřebou. Každá z lodí je vybavena echolotem se sedmi palcovým dotykovým displejem. Samozřejmostí je český software, aktuální mořská mapa a v neposlední řadě i špičkový sonar značky Garmin. Každá z lodí je vybavena dostatečným množstvím záchranných vest, jejichž užití je při mořském rybolovu povinné.

V případě zájmu lze zapůjčit i rybářské vybavení.

Dovolujeme si Vás upozornit, že pohonné hmoty nutné pro provoz lodí Vám vždy dodá správce areálu a není dovoleno za tímto účelem používat své vlastní.

Vaše úlovky si v klidu a bez ohledu na počasí zpracujete v prostorné filetárně, která je vybavena i množstvím odkapávacích roštů. Součástí této budovy je převlékárna, sušárna pro Vaše rybářské oblečení a toaleta. Jsme si jisti, že náležitě oceníte i velkokapacitní mrazící místnost, díky níž můžete své úlovky ukládat přímo do polystyrenových beden a uspořit tak značné množství místa.

Chci do Norska

Objednejte si pobyt ihned on-line, Váš termín bude zarezervován.