Menu

Ubytování Aukan

Nabízíme Vám ubytování v 5 plně vybavených apartmánech.

Apartmány jsou rozmístěny do dvou budov. V jedné budově je apartmán pro 6 osob (s možností přistýlky) a VIP apartmán s přímým výhledem na moře. V druhé budově se nachází apartmán pro 2 (přistýlka možná), 6 resp. 8 osob a v nejvyšším patře této budovy  je umístěn apartmán pro 4 osoby. Všechny tři apartmány v této budově mají přímý výhled na moře s tím, že apartmán pro 6/8 osob má balkon situovaný směrem k moři.

Každý z apartmánů je vybaven kuchyní, v níž se nachází mimo jiné myčka nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, elektrický sporák s troubou a lednice. Kuchyně je dostatečně vybavena a není nutné si vozit své vlastní kuchyňské nádobí. Apartmány mají rovněž své vlastní sociální zázemí se sprchovým koutem. Ručníky a osušky jsou Vám k dispozici a nemusíte si tedy vozit vlastní, stejně jako lůžkoviny.

K dispozici je Vám televize s českými kanály a internetové Wi-Fi připojení.

Parkovat lze přímo v areálu.

V apartmánech a filetovně není povoleno kouřit.

Pro případ, že si budete chtít odpočinout po náročném dni, můžete využít klidové zóny s grilem a udírnou a zejména s krásným výhledem.

Správce areálu hovoří česky a nemusíte se tedy bát jakékoliv jazykové bariéry. Ihned po příjezdu budete seznámeni s pravidly rybaření v Norsku a pobytovým řádem.

Obchodní podmínky naleznete ZDE.

Doporučujeme Vám nezapomenout se před cestou pojistit. ZDE naleznete informace o rybářském pojištění Allrisk.

Chci do Norska

Objednejte si pobyt ihned on-line, Váš termín bude zarezervován.